OK  
  OK        Cancel  

VOORWAARDEN

Betaalmethoden

*overschrijving per bank: IBAN BE60 7350 4770 3170 / BIC KREDBEBB.
*cash bij afhaling
*paypal.

OPGELET: Bij betaling via Paypal is de extra kost zoals die door Paypal wordt aangerekend voor de koper. Deze meerkost bedraagt 3.5 % op het totaalbedrag (aankoopbedrag + porto) en € 0.35 per transactie.

Verkoopsvoorwaarden en Retourrecht

*Alle boeken zijn compleet en tenminste in goede staat. Kleine gebreken, zoals naam op schutblad of lichte gebruiksporen die normaal zijn voor gebruikte boeken zijn niet altijd aangegeven.
*Prijzen zijn netto, in euro en inclusief btw. Verzendkosten, bank- en chequekosten worden tegen kostprijs doorberekend. U ontvangt vooraf een opgave van het totaalbedrag per email.
*Boeken worden geleverd tegen vooruitbetaling. Aan instellingen, bibliotheken en bekende klanten kan eventueel met met factuur worden geleverd.
*Geleverde boeken blijven eigendom van de verkoper totdat volledige betaling van het factuurbedrag heeft plaats gevonden.
*Het verzenden van de bestelde boeken is voor risico van de verkoper. Verkoper behoudt zich het recht voor de goederen te verzekeren en/of aangetekend te verzenden. De kosten hieruit voortvloeiend worden doorberekend aan de koper. Dit gebeurt steeds in overleg met de koper.
*Elke aankoop kan binnen 7 dagen na ontvangst, zonder opgaaf van reden, aan verkoper retour gezonden worden (een voorafgaande kennisgeving per email wordt op prijs gesteld), waarna restitutie van het aankoopbedrag (niet de verzend- en/of bankkosten) volgt.
*Is de retourzending een gevolg van een onvolledige beschrijving dan wordt het aankoopbedrag inclusief verzendkosten + retourporto gerestitueerd. Retourzendingen dienen verkoper te bereiken in dezelfde staat als waarin ze aan koper verzonden werden. Het risico van retourzendingen is nadrukkelijk voor de afzender.

Verzending en Verzendkosten

*De boeken worden zorgvuldig verpakt om beschadiging tijdens transport te vermijden. Uw bestelling wordt standaard verzonden met geregistreerde post.
*Het standaardtarief voor zendingen binnen België bedraagt € 4.99.
*Het standaardtarief voor verzending naar Nederland bedraagt € 6.99.


*overzicht internationale verzendkosten in Euro's (registered shipping with track-and-trace)

land0-2kg2-10kg
Luxemburg7.999.99
France9.9913.50
Germany8.999.50
Great-Britain11.9914.99
Italy17.5023.50
Spain18.5029.50
Sweden18.7527.50
Denmark17.5026.99
Austria19.5037.99
Finland19.9929.99
Poland17.9927.50
Portugal18.9928.50
Greece19.9929.99
Ireland19.9930.99
Czech Republic18.9927.99
USA19.9949.99
Switzerland22.9932.99
Canada23.9935.50
Norway28.5032.99
Turkey22.5036.99
Russia34.5047.50
Japan33.9954.99
China33.5052.99
Australia33.9986.99
Brasil33.5057.99
Taiwan34.9956.99
Thailand34.5044.99

*Shippingcosts to other countries on demand: infosomethingz@gmail.com


Back to Top