OK  
  OK        Cancel  

BOOKS

Harry Torczyner; Bella Bessard; Bab Westerveld (vert.), René Magritte. Rene Magritte: tekens en beelden. Amsterdam, Meulenhoff/Landshoff, 1988.
€ 15.00
Gebonden, linnen met stofomslag, 277pp., 29x30.5cm., rijkelijk geïllustr. in kleur en z/w., in goede staat (stofwikkel met wat lichte gebruikssporen, verder zeer goed). (AI-gegenereerde inhoudsbeschrijving). ISBN: 9029080590.
Itemnummer 21943
Deze rijk geïllustreerde monografie biedt een diepgaande kennismaking met het leven en oeuvre van Rene Magritte en met de bijzondere beeldtaal waarmee hij de grenzen tussen werkelijkheid, voorstelling en taal voortdurend ter discussie stelde. Harry Torczyner combineert zijn kunsthistorische beschouwingen met documentair materiaal en teksten van Magritte zelf. De 527 afbeeldingen in kleur en zwart-wit geven een breed overzicht van schilderijen, tekeningen en andere aspecten van het oeuvre. Vooral de combinatie van persoonlijke documenten, brieven en uitvoerige beeldreproducties maakt deze uitgave interessant voor lezers en verzamelaars die Magrittes surrealistische beeldwereld in haar historische en artistieke context willen begrijpen. Deze rijk geïllustreerde monografie biedt een diepgaande kennismaking met het leven en oeuvre van Rene Magritte en met de bijzondere beeldtaal waarmee hij de grenzen tussen werkelijkheid, voorstelling en taal voortdurend ter discussie stelde. Harry Torczyner combineert zijn kunsthistorische beschouwingen met documentair materiaal en teksten van Magritte zelf. De 527 afbeeldingen in kleur en zwart-wit geven een breed overzicht van schilderijen, tekeningen en andere aspecten van het oeuvre. Vooral de combinatie van persoonlijke documenten, brieven en uitvoerige beeldreproducties maakt deze uitgave interessant voor lezers en verzamelaars die Magrittes surrealistische beeldwereld in haar historische en artistieke context willen begrijpen.






Back to Top Privacy