OK  
  OK        Cancel  

BOOKS

Stef van Bellingen / Clem Neutjens. Eclips: tentoonstelling rond het verdwijnen. [tekst NED-ENG] Bornem / Puurs / Willebroek, Cultuurcentrum Ter Dilft / Hof van Coolhem / De Schalk, 2004.
€ 23.50
Softcover, 107pp., 17x24cm., rijkelijk geïllustr. in kleur en z/w., in goede staat (omslag met wat gebruikssporen aan de randen, eerste 6 pp. met lichte sporen van vocht, binnenin verder zeer goed).
Itemnummer 19843
Catalogus bij de gelijknamige tentoonstelling die in 2004 gehouden werd in Cultuurcentrum Ter Dilft in Bornem, Hof van Coolhem in Puurs en voormalig zwembad De Schalk in Willebroek. De catalogus, opgesteld in het Nederlands en Engels, bevat een overzicht van de tentoongestelde werken van de 30 deelnemende kunstenaars, aangevuld met curatoriale teksten en reflecties rond het centrale thema van verdwijnen.






Back to Top Privacy