OK  
  OK        Cancel  

BOOKS

Budiansky, Stephen. De aard van het paard. Een onderzoek naar de evolutie, de intelligentie en het gedrag van paarden. Utrecht, Spectrum, 2002.
€ 17.50
Gebonden, linnen met stofomslag, 248pp., 18x24cm., geïllustreerd in kleur en z/w., in zeer goede staat. (stofwikkel met lichte gebruikssporen, eerste blanco schutblad uitgescheurd, verder zeer goed). ISBN: 9789027476807.
Itemnummer 14187
Hoe intelligent zijn paarden? Hoe goed kunnen paarden kijken? Hoe ontstaat een succesvol renpaard? Deze en heel veel andere vragen worden beantwoord in dit standaardwerk over de biologie van het paard. Op basis van recent wetenschappelijk onderzoek ontrafelt Budiansky op heldere wijze de aard van het paard. De lezer krijgt de nieuwste inzichten over de oorsprong, evolutie, domesticatie intelligentie, taal, beweging, het gedrag en het fokken van paarden. Een fraai uitgevoerd boek met verhelderende illustraties en foto's. Onmisbaar voor iedere paardrijder, trainer en fokker. Stephen Budiansky is een van Amerika's meest prominente wetenschapsjournalisten. Hij werkte als redacteur voor de toonaangevende bladen Nature, The Economist, Science en The New York Times. Thans is hij wetenschapscorrespondent voor onder meer The Atlantic Monthly.






Back to Top Privacy